Nabídka pro školy

 Zábava, ale i klíč ke startu do života

Naše nabídka školám:

SEMINÁŘE START DIVADLENÍ PŘEDSTAVENÍ

Naše semináře pro školy jsou určeny především studentům posledních ročníků středních škol, učilišť a základních škol. Studenti se v rámci interaktivního semináře stávají součástí diskuze o významu řemesla a jejich možností po ukončení studia. Zábavnou formou se učí, jak se orientovat v dnešním světe plném nástrah a finančních závazků. Zkusí si sami sestavit finanční rozpočet a zjistí důležitost oddělení osobního a firemního účetnictví. Naučí se hodně praktického z oblasti strategie vlastního podnikání, kde hledat obchodní příležitosti a že budování a udržení dobré pověsti je klíčem k úspěchu. Dozví se, jak významným faktorem pro budoucnost je i to, že být dobrým a vnímavým zaměstnancem po ukončení studia může být velkým přínosem pro jejich plánované podnikání a mnohé další. Získané informace uplatní středoškoláci a učňové při vstupu do života a studenti základních škol především při volbě střední školy, učiliště, nebo gymnázia. Semináře jsou samozřejmě upraveny vždy podle toho, jedná-li se o studenty ZŠ nebo SŠ.

První ročník projektu START byl spuštěn spolu se školním rokem 2013/2014 a celkem bylo od spuštění projektu START do konce roku 2014 v Praze zrealizováno 41 seminářů pro SŠ, SOU a SOŠ a 14 seminářů pro ZŠ.

Při spuštění projektu START byly vytyčeny cíle projektu, které jsou popsány výše. Vytyčené cíle byly z hlediska zadavatele splněny nad rámec očekávání. Tento fakt vyplynul především ze zpětné vazby studentů. 

Pro více informací nás kontaktujte:

Jan Zavřel

+420 777 571 985

jan.zavrel@live.com

Všichni z nás rádi vzpomínají na školní divadelní představení. A přesně to byla teké inspirace pro nás a naše herce při vytváření myšlenky prvního, profesionálního zájezdového divadla, které by bylo dostupné i školám.

Náš repertoár je laděn především do komedií, ale s koncem roku 2014 je spojen i vznik komorní scény, která uvedla svoji hru "Sto let v očistci". V našich hrách mohou Vaši žáci potkat známé tváře dnešní divadelní a filmové scény a my Vám garantujeme, že to bude zážitek nejen pro ně, ale i pro Vás.

Naše hry jsou nejenom zábavou, ale i poučením a inspirací. Zabýváme se aktuálními tématy, pohledy na to co se děje kolem nás a na to, jak si s tím poradit... i když to často není jednoduché :-)

Divadelní představení je možno odehrát přímo u Vás ve škole, nebo jiných prostorách ve Vašem městě. Pro případ, že by jste chtěli za námi přijet, je Vám k dispozici jeviště Divadla Gong v Praze

Více informací naleznete v sekci DIVADLO na www.divadloartur.cz, nebo nás kontaktujte:

Marta Kriegelová

+420 605 270 027

marta@faststars.cz